zespół i misja

Komfort, bezpieczeństwo oraz pełna swoboda wyboru
– to cechuje biuro projektowe easy project.
W naszej ofercie znajdą się usługi związane z projektowaniem, doradztwem oraz samą budową, a nad pracami projektowymi czuwają najlepsi architekci.

Kadra zarządzająca oraz poszczególni pracownicy posiadają ponad 10-cioletnie doświadczenie w branży architektonicznej oraz budowlanej. Jesteśmy biurem projektowym z poznańskim kapitałem posiadającym największą ofertę indywidualnych projektów domów, indywidualnych projektów hal, indywidualnych projektów stacji paliw, hoteli, biur oraz magazynów. Dzięki naszej pozycji na rynku polskim, poznańskim oraz szczecińskim możemy zagwarantować atrakcyjne ceny, pakiet wartościowych dodatków  oraz profesjonalne doradztwo.

Filozofia naszej firmy jest prosta – traktujemy naszych klientów w sposób, w jaki sami chcielibyśmy być traktowani. Nasze działania opieramy o ideę, która sprowadza się do trzech fundamentalnych zasad:

projektujemy

Zatrudniamy najlepszych architektów IARP.  Naszą dokumentację cechuje wysoka jakość oraz precyzja w każdym centymetrze, calu :).  Zamawiając indywidualny projekt w biurze projektowym easy project mogą być Państwo spokojni, że jest on zgodny z aktualnymi przepisami prawa budowlanego oraz sztuką budowlaną.  Nad jakością oferowanych usług czuwa dział projektowy (7 architektów, 4 architektów wnętrz), dział inżynierów (konstruktorzy oraz instalatorzy barażowi) oraz dział prawny z zakresu prawa budowlanego oraz planowania przestrzennego.
Nasz zespół, to nasza przewaga.

budujemy

Wszystko po to, by Twoja budowa domu stała się jeszcze prostsza! W połączeniu z projektowaniem nasza oferta staje jedyną tak atrakcyjną i bezkompromisową ofertą na rynku polskim, poznańskim oraz szczecińskim. Nad jakością realizowanych budów czuwa specjalistyczna kadra na czele z kierownikiem budowy oraz inspektorem nadzoru budowlanego. Czy możemy zrobić coś więcej?

doradzamy

W codziennej pracy mówimy, jak zrealizować poszczególne zadania budowlane, by nie zrujnować budżetu. Zajmiemy się nadzorem i koordynacją Twojej budowy już na etapie projektowym. Zastanawiasz się ile kosztuje  budowa domu jednorodzinnego? Ile kosztuje budowa hali magazynowej? Ile kosztuje budowa stacji paliw?  Jakie kroki należy podjąć przed rozpoczęciem budowy? Jakie wybrać technologie do budowy domu? Jak uzyskać pozwolenie na budowę? Jak wykonać zgłoszenie budowy domu? Jak uzyskać decyzję o warunkach zabudowy? To oczywiście tylko przykłady praktycznych informacji, które będą Ci pomocne w realizacji Twojego zadania. Już na etapie projektu odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

W naszym koszyku znajdują się dedykowane usługi dla klientów indywidualnych, deweloperów i przedsiębiorców.  Jesteśmy po to, by wspomagać osoby przedsiębiorcze w realizacji ich marzeń o własnym biznesie, własnym atrakcyjnym kącie.  Chcemy służyć pomocą przy rozwijaniu działalności małym podmiotom gospodarczym: mikro, małym i średnim przedsiębiorcom, samorządom oraz korporacjom. Dlatego w naszej ofercie znajdują się:

 • indywidualne domy jednorodzinne, wielorodzinne, z częścią usługowo – biurową,
 • indywidualne projekty domów o prostej konstrukcji, a w konsekwencji tanich w budowie,  
 • indywidualne projekty domów parterowych, piętrowych, wielokondygnacyjnych lub z poddaszem użytkowym,
 • indywidualne projekty stacji paliw,
 • indywidualne projekty o stylistyce tradycyjnej, regionalnej, historycznej, dworkowej, modernistycznej, orientalnej,
 • indywidualne projekty wnętrz restauracji, pizzerii,
 • indywidualne projekty hal magazynowych, projekty hal stalowych czy murowanych,
 • indywidualne projekty budynków usługowo – handlowych,
 • Misją naszej firmy jest pomoc Tobie w realizacji wyznaczonych celów oraz przydzielonych zadań. Grupa klientów zadowolonych z naszych usług liczy już ponad 200 podmiotów (osób prywatnych oraz firm). W biurze projektowym easy project znajdą Państwo ofertę na projekt idealnie dopasowany to potrzeb wraz z jego kompleksową realizacją.

  Z pełną odpowiedzialnością
  polecam easy project

  architekci poznańWiceprezes Zarządu/ Architekt IARP