opinie, referencje

Biuro projektowe poznań easy project proponuje zainteresowanym osobom, firmom przesłanie zapytania do nas na adres biuro@easyproject.net.pl co do oczekiwanego zakresu usług oraz podstawowych parametrów inwestycji.

Pomoże nam to wybrać odpowiedni zakres opinii, referencji oraz przygotować odpowiedni zespół specjalistów do spotkania. Taka procedura jest wynikiem naszych wieloletnich doświadczeń. Według naszej oceny taka procedura charakteryzuje się najwyższą efektywnością, także z punktu widzenia potencjalnego klienta. Podmiotom zainteresowanym współpracą proponujemy spotkanie, w czasie którego przedstawimy firmę, referencje, ale również zaprezentujemy wstępny plan obsługi Państwa inwestycji. Cenimy Państwa czas, dlatego proponujemy taką, sprawdzoną formułę działania. W czasie spotkania przedstawiamy referencje z wybranego sektora lub zakresu usług i omawiamy szczegółowo wybrane realizacje. Chętnie odpowiemy też na Państwa wszelkie pytania.

Najwyższa jakość, konkretne korzyści.

W easy project architekci, projekty, budowa – dostrzegamy Ciebie, doceniamy Twoje osiągnięcia, rozumiemy Twoje potrzeby. Jesteśmy gotowi pomóc Ci zrealizować kolejny cel. Z myślą o Tobie stworzyliśmy dedykowaną, kompleksową ofertę – pakiet korzystnych produktów i usług projektowych, budowlanych, doradczych oraz wygodną formę obsługi.

Poszukujesz prestiżowej, indywidualnej architektury lub szukasz projektanta, który ceni funkcjonalność, estetykę i niepowtarzalność?

Skorzystaj z pomocy architektów easy project. Spotkasz się z nami nie tylko w komfortowych warunkach, lecz również w przyjaznej, ciepłej atmosferze.

Biuro projektowe easy project znajduje się w Poznaniu przy ul. W. Pniewskiego 7 oraz w Kobylance k. Szczecina przy ul. Teligi 4.

Skontaktujesz się z nami dzwoniąc pod numer telefonu  +48 61 415 13 20 . Pamiętaj, że zawsze możesz napisać na e-mail: biuro@easyproject.net.pl

[contact-form-7 id=”26″ title=”Formularz 1″]