indywidualny_projekt_domu_poznań

Indywidualny projekt domu – Poznań q145 cz. 3

Indywidualny projekt domu – Poznań q145 cz. 3

Decydując się w biurze architektonicznym na indywidualny projekt domu Poznań inwestor ma gwarancję, że architekt uwzględni wszelkie jego pomysły oraz potrzeby. Żeby projekt wnętrz był funkcjonalny i pasował do osobowości mieszkańców, trzeba zaufać architektom, ich kreatywności i doświadczeniu.

W aranżacji wnętrza nowoczesnej łazienki biuro projektowe Poznań zaproponowało mocny akcent kolorystyczny. Pomieszczenie przeznaczone jest dla chłopca. Architekci Poznań dobrali barwę indywidualnie, ponieważ mieszkańcowi domu podoba się właśnie kolor pomarańczowy. Inspiracją była robotyka, która również leży w kręgu zainteresowań młodzieńca.

Nowoczesna łazienka wyposażona jest w ławeczkę, ułatwiającą przebieranie dziecka. Ławka jest tapicerowana i posiada zdejmowane poduchy z możliwością wyprania. Pomieszczenie w indywidualnym projekcie domu jednorodzinnego mieści się od strony południowej, co gwarantuje dopływ światła słonecznego.

Autorem projektu indywidualnego domu jednorodzinnego q145 jest pani architekt z biura architektonicznego Poznań easy project sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *