biuro_architektoniczne_poznań

Indywidualny projekt domu – Poznań q145 cz. 2

Indywidualny projekt domu w Poznaniu – q145 cz. 2

W drugiej odsłonie cyklu realizacji indywidualnego projektu domu q145 biuro architektoniczne Poznań prezentuje pomysł na nowoczesną i stylową antresolę. Pani architekt, odpowiedzialna za projekt koncepcyjny, projekt budowlany, jak również indywidualny projekt wnętrz zaproponowała osobliwy wystrój tej części domu.

Antresola pełni funkcję dodatkowego salonu, w którym można przyjmować gości. Jest w bliskiej odległości części sypialnianej, stąd może również służyć dzieciom jako kącik kreatywny lub relaksacyjny. Architekt wnętrz zaprojektowała przestrzeń do pracy twórczej, z tablicą korkową oraz wbudowanym oświetleniem.

Biuro architektoniczne Poznań w tym indywidualnym projekcie wnętrz zastosowało spójność kolorystyczną. Barwy są stonowane, ocieplają wnętrz, nawiązują do wykorzystanych materiałów na zewnątrz budynku. Zastosowano również kolorowy akcent dla dodania antresoli charakteru.

Architekci Poznań wykorzystali naturalne materiały, miłe w dotyku. Białe ściany podkreślają spokój i harmonię. Światło słoneczne doprowadzone jest przez okna w połaci dachowych od strony południowej. Elektrycznie otwierane okna dachowe gwarantują kontrolowany przewiew.

Indywidualny projekt domu to okazja do rozmowy z architektem z Poznania, żeby przedstawić swoje pomysły oraz potrzeby. Dzięki temu projektant wnętrz wiedział, jaki uzyskać finalny efekt. Na uwagę warto zwrócić jeszcze na szklaną balustradę, która wizualnie nie zamyka przestrzeni, tylko delikatnie ją wydziela. Mieszkańcy nie odnoszą wrażenia odcięcia od reszty projektu domu.

Autorem indywidualnego domu jednorodzinnego jest pani architekt z biura architektonicznego Poznań easy project sp. z o.o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *