Dlaczego warto wybrać indywidualny projekt domu?

 Wybudowanie swojego wymarzonego domu dla rodziny jest niesamowicie ważnym przedsięwzięciem. Są to tysiące godzin rozmów i rozmyślań, żeby inwestycja mądrze i dobrze służyła swoim użytkownikom. Na co się w ostateczności zdecydować? Czy lepszym pomysłem jest kupienie projektu z katalogu, czy zaufanie architektowi? Niniejszym artykułem biuro projektowe easy project z Poznania chce rozwiać wątpliwości i odpowiedzieć na pytanie:

dlaczego warto wybrać indywidualny projekt domu?

 • Nie płacisz za adaptację projektu gotowego.
 • Kontrolujesz proces inwestycyjny.
 • Budujesz dom według indywidualnych potrzeb.
 • Planujesz system grzewczy.
 • Mieszkasz w unikalnym, wymarzonym domu!

architekci poznań

Jakie są zalety indywidualnego projektu domu?

 • Realizując indywidualny projekt domu nie musisz martwić się o adaptację projektu gotowego.
 • Planujesz jego funkcjonalność.
 • Dom powstaje od początku w konkretnych warunkach, jest, więc dobrze wpasowany w działkę z jej oryginalnym układem, orientacją i otoczeniem.
 • Kontrolujesz proces inwestycyjny.
 • Oceniasz warianty projektu.
 • Korygujesz wizualizacje bryły.
 • Wybierasz technologię i materiały budowlane.
 • Stałe, bezpośrednie kontakty z architektem umożliwiają analizowanie wielu rozwiązań i „przymiarki” do różnych wariantów projektu.
 • Nasze wsparcie ułatwia poruszanie się w gąszczu pomysłów i ofert; i nie są to jedynie subiektywnie dobre rady postronnych obserwatorów, ale głos człowieka (architekta) odpowiedzialnego za projekt, jako całość.

architekci poznań

Czy gwarantujemy kompleksową obsługę?

Tak. Kierujemy procesem inwestycyjnym – od koncepcji projektu, do nadzoru budowy i samą budowę domu. Do Twojej dyspozycji jest nasz zespół projektowy architekt, konstruktor, kosztorysant, kierownik budowy oraz koordynator budowy domu.

architekci poznań

Czy i jak mogę porównać różne źródła ogrzewania?

W ramach projektu Przedstawimy Ci koszty ogrzewania budynku przy wybranym systemie ogrzewania i źródle ciepła (kocioł na paliwo stałe, pompa ciepła, ogrzewanie elektryczne, ogrzewanie gazowe). Cel tej analizy jest odpowiedz na pytanie, – jakie będą koszty ogrzewania oraz jaki jest koszt inwestycyjny poszczególnych systemów.  Na podstawie tej analizy będzie można ostatecznie zadecydować o sposobie ogrzewania budynku.

architekci poznań

Czy projektujecie wnętrza?

Projektując czy to nowoczesne domy czy inne budynki od razu myślimy o wnętrzach, mimo że sam ich projekt powstaje dużo później. Projekty wnętrz są zawsze ściśle połączone z architekturą obiektu jak i całym jego otoczeniem.

architekci poznań


Najwyższa jakość, konkretne korzyści.

W easy project architekci, projekty, budowa – dostrzegamy Ciebie, doceniamy Twoje osiągnięcia, rozumiemy Twoje potrzeby. Jesteśmy gotowi pomóc Ci zrealizować kolejny cel. Z myślą o Tobie stworzyliśmy dedykowaną, kompleksową ofertę – pakiet korzystnych produktów i usług projektowych, budowlanych, doradczych oraz wygodną formę obsługi.

Poszukujesz prestiżowej, indywidualnej architektury lub szukasz projektanta, który ceni funkcjonalność, estetykę i niepowtarzalność?

Skorzystaj z pomocy architektów easy project. Spotkasz się z nami nie tylko w komfortowych warunkach, lecz również w przyjaznej, ciepłej atmosferze.

Biuro projektowe easy project znajduje się w Poznaniu przy ul. W. Pniewskiego 7 oraz w Kobylance k. Szczecina przy ul. Teligi 4.

Skontaktujesz się z nami dzwoniąc pod numer telefonu  +48 61 415 13 20 . Pamiętaj, że zawsze możesz napisać na e-mail: biuro@easyproject.net.pl

[contact-form-7 id=”26″ title=”Formularz 1″]